Impressum

Direktor Subversive Festivala, izvršni producent i koordinator svih programa:
Nikola Devčić

Direktorica Subversive Film Festivala:
Dina Pokrajac

Selektori Subversive Film Festivala:
Dina Pokrajac, Dragan Rubeša

Umjetnički žiri 13. Subversive Film Festivala:

Panos Kotzathanasis, David Lušičić, Sabine Putorti

Direktorica Subversive Foruma:
Karolina Hrga

Stručni suradnici Subversive Foruma:

Tomislav Brlek, Nenad Rizvanović, Dimitrije Birač, Dina Pokrajac, Bartul Čović

Voditelji AlterEkonomskog foruma:

Dimitrije Birač, Karolina Hrga, Karlo Vujeva

Voditelji Konferencije:

Karolina Hrga, Leonardo Kovačević

Stručni suradnici Konferencije:

Bruno Kragić, Mario Kikaš, Maja Solar, Mia Gonan, Tomislav Medak, Mišo Uštulica, Martin Beroš, Zlatko Wurzberg, Petar Milat, Vedran Horvat

Voditeljica odnosa s javnošću i urednica društvenih mreža
Jelena Svirčić

Voditeljica tehnike:
Jasna Čagalj

Izvršni producent i tehnička podrška:
Vedran Grladinović

Prijevod filmova i titlanje:
Vanda Gajsak Đokić – DOBBIN D.O.O., Andreja Bošnir, Luka Rinčić

Projekcionisti:
Igor Šubat i Miroslav Kranjčec (kino Kinoteka),  Vatroslav Živković (Dokukino KIC)

Blagajnici:

Lidija Ružak i Doris Šimundić (kino Kinoteka), Drago Toroman (Dokukino KIC)

Foto i video dokumentacija:
Sanja Bistričić, Martin Beroš, Marijo Vučemilović Jurić, Igor Šubat, Krešimir Zubčić, Pavel Penev

Konsekutivni prijevod:  Nives Curić

Vizualni identitet:
Ruta

Web dizajn:
BozooArt

Programiranje web stranice:
Goran Zubak

Autor festivalske špice:
Vedran Grladinović

Autor nagrade Wild Dreamer:
Nikola Vudrag

Glavna urednica Subverzivca:
Karolina Hrga

Izvršni urednik Subverzivca:
Martin Beroš

Uredništvo:
Vanja Ackie, Karolina Hrga, Martin Beroš, Dina Pokrajac, Dragan Rubeša, Dimitrije Birač

Prijevod:
Dina Pokrajac, Karolina Hrga, Martin Beroš, Vanja Ackie, Ivana Jandrić, Tihana Bertek, Matea Grgurinović, Goran Vujasinović

Lektura:

Martin Beroš, Karolina Hrga, Vanja Ackie, Dina Pokrajac

Tisak:
Grafomark d.o.o.
Kolding

Zahvale:
Maja Jurić Ivoš i Mario Kozina (kino Kinoteka), Petar Bujas (KIC), Guillaume Colin, Thomas Schnabel, Mišo Ušulica i Olenka Zahorodni (Institut francais), Vanja Jambrović, Oliver Sertić i Nika Bobić (Restart), Srpsko narodno vijeće i uredništvo Novosti, Gabrijela Rakić (Naftalina), Antonija Ikica (Dekod), Anamarija Grbin (HINA), Hrvoje Krstičević (Dokumentarni net), Ivana Pejić (Kulturpunkt.hr), Tena Razumović Žmara i Robert Tomić Zuber (R+), Ivor Fuka (Lupiga), Tihana Bertek (Vox feminae), Tomislava Sila (N1), Kristina Vrdoljak (Radio Student), Nebojša Slijepčević,  Alexandre Alajbegović, Catherine Camus, Jean-Pierre Rehm, Luka Resanović, Nina Rašidović, Jelena Nikodić