Impressum

Direktor Subversive Festivala:
Nikola Devčić

Producentica Subversive Festivala:
Dina Pokrajac

Direktorica Subversive Film Festivala:
Dina Pokrajac

Selektori Subversive Film Festivala:
Dina Pokrajac, Dragan Rubeša

Selektorica programa Hommage – Amos Vogel:
Petra Belc

Kustosice programa Kinematografije otpora:
Dina Pokrajac, Leila Topić

Umjetnički žiri 14. Subversive Film Festivala:
Pary El-Qalqili, Callisto Mc Nulty, Ivan Ramljak

Direktorica Subversive Foruma:
Karolina Hrga

Stručni suradnici_e Subversive Foruma:
Martin Beroš, Nađa Bobičić, Ivana Jandrić, Leonardo Kovačević, Aljaž Krivec, Katarina Peović, Dina Pokrajac, Vjeran Vlahović Žuvela

Voditelji_ce Škole suvremene humanistike / „Antikapitalistički seminar“:
Vanja Ackie, Martin Beroš, Nina Čolović, Karolina Hrga

Stručni suradnici_e Škole suvremene humanistike / „Antikapitalistički seminar“:
Nađa Bobičić, Nina Čolović, Stipe Ćurković, Anita Prša, Toni Prug, Nikola Vukobratović, Vesna Vuković

Voditelj Alterekonomskog foruma:
Dimitrije Birač

Voditelj okruglog stola i urednik Dossiera Up&Underground Aktualnost Gramscija danas:
Luka Bogdanić

Voditelji simpozija Privilegija manjine – O djel(ovanju)u Radomira Konstantinovića:
Tomislav Brlek, Nenad Rizvanović

Kustosica izložbe Vojin Bakić – Detonacija u umjetnosti:
Davorka Perić

Voditeljica odnosa s javnošću:
Jelena Svirčić

Izvršni producent i tehnička podrška:
Vedran Grladinović

Voditeljica tehnike:
Jasna Givens

Voditeljica kina Tuškanac: Nina Rašidović

Prijevod filmova i titlanje:
Vanda Gajsak Đokić – DOBBIN D.O.O., Marko Godeč – Ministarstvo titlova

Projekcionisti:
Damir Pezerović, Luka Erdeljac, Aron Adžijević (kino Tuškanac), Vatroslav Živković, Igor Šubat (Dokukino KIC)

Blagajnici_e:
Karla Brzović i Franka Ljubičić (kino Tuškanac), Drago Toroman (Dokukino KIC)

Volonteri: Mensura Juranović, Diana Derado, Dora Šahbazović, Anies Skelac

Foto i video dokumentacija:
Sanja Bistričić, Martin Beroš, Nenad Glavan, Pavel Penev, Krešimir Zubčić

Vizualni identitet:
Ruta i Danijel Žeželj

Web dizajn:
BozooArt

Programiranje web stranice:
Goran Zubak

Autorica festivalske špice:
Ivana Radić

Glazbena podloga špice:  Zarkoff x HPX x LCN Iron Flute

Autor nagrade Wild Dreamer:
Nikola Vudrag

Glavna urednica Subverzivca:
Karolina Hrga

Izvršni urednici_e Subverzivca:
Martin Beroš, Dina Pokrajac

Tisak:
Grafomark d.o.o.
Kolding

Zahvale:
Petar Bujas (KIC), Marko Rojnić, Katija Bratković (kino Tuškanac), Maša Samardžija, Nikola Lunić, Saša Milošević, Oliver Sertić i Petra Babić (Restart), Srpsko narodno vijeće i uredništvo Novosti, Gabrijela Rakić (Naftalina), Anamarija Grbin (HINA), Hrvoje Krstičević (Dokumentarni net), Ivana Pejić (Kulturpunkt.hr), Tena Razumović Žmara (Urania), Robert Tomić Zuber (R+), Ivor Fuka (Lupiga), Tihana Bertek (Vox feminae), Tomislava Sila (N1), Hrvoje Pukšec, Sabina Krešić (Fade In), Zvonimir Dobrović i Nina Maštruko (Domino i Queer Momenti), Petra Vidović i Matthias Müller-Wieferig (Goethe institut Kroatien), Darija Blažević (Kadromat), Stephanie Karner i Hrvoje Ryznar (Austrijski kulturni forum), Adela Lovrić, Karla Crnčević (Unseen), Gaetano Liberti, Renata Poljak (Films Like no Other), Tvrđava kulture grada Šibenika, Bruno Kragić (Leksikografski zavod Miroslav Kreža), Srđana Cvijetić (Art radionica Lazareti), Catherine Nichols, Timo Skrandies, Ivana Meštrov, Lucija Žuti, Andres Veiel (Vizualna konstrukcija političkog: 100 Beuysa), Mladen Iličković, Krešimir Žagar, Oliver Vlainić, Igor Anić, Zdenko Bogović, Nikola Požgaj, Vesna Grgić, Vladimir Dimić, Marko Njegić, Damir Radić, Ivan Žaknić, Igor Grozdanić, Boris Postnikov, Marko Stojiljković, Bruno Kragić, Tomislav Šakić, Koviljka Lazar, Nika Bobić, Guillaume Colin, Thomas Schnabel, Mišo Ušulica i Olenka Zahorodni (Institut francais)